In English Po polsku

Rails Girls Těšín 15. - 16. října 2016

Ahoj!

Rails Girls konečně dorazily do Těšína. Během bezplatného dvoudenního workshopu se ponoříme do magického světa Ruby on Rails.

Registrace dokončena.

Sleduj nás na Twitru a Facebooku.

Naučíte se navrhovat, prototypovat a kódovat weby – s pomocí našich koučů.

Potřebujete jenom notebook, trochu zvědavosti a představivosti!

Chcete se zapojit? Hledáme dobrovolníky a kouče Ruby on Rails.  Napište nám.Sobota, 15. října

10:30 - 12:30

Free Cieszyn Tour

Krátká procházka po Cieszynie (poznej náš tým a dobře se bav). Začneme zde.
16:30 - 17:00

Registrace

17:00 - 18:00

Zahájení a instalace prostředí

Nainstalujeme prostředí Ruby on Rails na Tvůj notebook.
18:00 - 19:00

Krátké prezentace

Alek Malaszkiewicz - "How the Internet Works?"
Urszula Janus - "My way into IT"
Michał Czyż - "Yes, you can be a software engineer!"
19:00 - 20:00

Workshop

20:00 - 24:00

Middleparty

;]

Neděle, 16. října

09:00 - 10:00

Snídaně

10:00 - 13:00

Workshop

13:00 - 14:00

Oběd

14:00 - 15:00

Krátké prezentace

Urszula Mitas - "Women in technology - Behind the scenes"
Natalia Stanko - "Power of events"
15:00 - 18:00

Workshop

Vývoj aplikace
18:00

Zakončení


FAQ

Kolik stojí účast na workshopu? Nestojí to nic, workshop je zcela zdarma!

Kdo se může zúčastnit? Workshop je zaměřený na dámy a dívky, které mají základní, uživatelské znalosti pc. Prezentace a workshopy budou v polštině, ale budou i české a anglické skupinky. Podmínkou účasti je vlastní notebook.

Můžou se zapojit i pánové? Ano, ale dámy budou mít přednost.

Umím programovat – Můžu nějak pomoc?  Samozřejmě. Hledáme také dobrovolníky a kouče. Před workshopem se uskuteční organizační schůzka všech koučů. Tweetni nám

Místo


Zobrazit větší mapu

Přátele, partneři a podporovatelé

Woman on Rails Woman on Rails technologický blog se zaměřením na Ruby, Rails, JavaScript, - CoffeeScript, emoce a události ze světa IT.

Women in Technology Women in Technology je spolek žen, které spojuje spojuje jedna vášeň - technologie.

Mikstura IT Mikstura IT je nadace, která seskupuje internetovou a mobilní komunitu. Klade si za cíl zpřístupnitforum pro programátory, grafiky, podnikatele a nevládní organizace.

Silesian Ruby Users Group SRUG (Śląska Grupa Użytkowników Ruby) jsou neformální a pravidelné setkání přátel Ruby a nejenom tohoto programovacího jazyka. Cílem je neformální výměna zkušenosti a know-how mezi programátory Ruby.

Czechitas Czechitas to Je komunita holek se zájmemo IT. Czechitas organizují workshopy na různých úrovních pokročilosti, které se zaměřují na konkrétní technologie nebo znalosti.

Ofka OFKA je útulný butik, letní kavárna, půjčovna kol a eventová agetura, kterou najdete v malebné krajině a kreativním prostředí na Zámeckém nádvoří v Těšíně.

Informace

Začátek registrací: 16. září, 2016
Uzávěrka registrací: 2. října, 2016
Potvrzení registrací: 8 října, 2016
Místo: Zamek Myśliwski - Rezydencja Habsburgów, Zamkowa 3, Cieszyn, Poland

Partneři

Rails Girls Cieszyn se může uskutečnit především díky našim skvělým partnerům a sponzorům.

Chcete se zapojit? Hledáme partnery a sponzory, kteří rádi podpoří tuto non-profit akci!  Napište nám!


Pokud chceme, aby se obyčejný kámen stal překrásným drahokamem, musí projít speciálním broušením.

Ruby Sponzor Diamantového Broušení

Fractal Soft - počítačový servis v Těšíně
Fractal Soft je tým programátorů, kteří milují jednoduchá řešení a ctí dobré zásady programování. Ke své práci používají Ruby on Rails, pomocí kterého plní sny svých zákazníků o webových projektech a prezentacích. Potkáte je na mnoha IT eventech a workshopech. Mají kancelář v Těšíně. Navštivte nás!

Ruby Sponzor Smaragdového Broušení

GitLab Kóduj, testuj a implementuj s pomocí GitLab tvého open source git manažéra. GitLab je platforma pro týmy, kterým záleží na vysokém stupni bezpečnosti, flexibility a spolupráce během práce na projektech.

Ruby Sponzor Fantasy Broušení

Github Logo GitHub je nejlepším místem pro sdílení kódu s přáteli,spolupracovníky, kolegy nebo zadavateli projektu. Více než 14 Milionuw uživatelů používá GitHub k vytváření báječných věcí.


Cowbell Labs Cowbell Labs je tým nadšenců, kteří se zabývají tvorbou internetových a mobilních aplikací. K jejich tvorbě používají i nejnovější nástroje - také Ruby on Rails.


Selleo Selleo projektuje a implementuje webová a mobilní pro firmy a neziskové organizace. Ruby on Rails vždy patří mezi hlavní technologii, ve které realizují projekty.

Rebased Rebased je tým Ruby on Rails a JavaScript vývojářů, kteří podporují Rails Girls již od jejich prvního workshopu ve Varšavě v roce 2012. Bez výčitek o sobě můžou prohlásit, že jsou to programátoři, kteří Vám nic nenakecají a všechno splní - svědčí o tom léta zkušeností a impozantní open source záznam.

Prograils Ahoj, jsme Prograils, Web & Mobile development team z Poznaně. Náš Agile Software House tvoří aplikace web & mobile, které patří ke světové špičce. Plus, máme rádi Ruby on Rails stejně jako Rails Girls! Mimochodem, slyšeli jste už, že hledáme nové developery? :-)

Sponzoři

Code School Zahod´te knihy o programování a učte se v praxi s Code School. Code School nabízí celou řadu kurzů JavaScript, HTML / CSS, Ruby a iOS, které vám pomohou zdokonalovat své dovednosti a učit se novým věcem z oblasti IT.

Pragmatic Bookshelf Pragmatic Bookshelf tvoří vždy aktuální, praktické knihy, audioknihy a videa na špičková témata, která vám pomohou učit se a procvičovat své dovednosti.

Média

Organizátoři

Soroptimist International Klub w Cieszynie Soroptimist International Klub w Cieszynie je globální organizace žen na vysokých kariérních postech. Cílem organizace je vzdělávat, posilovat a vytvářet příležitosti pro ženy a dívky tak, aby se zvedla jejich životní úroveň.